Sveicam visus mīlētāju dienā ar jaunumu no Hameleoniem – Moonlight & Sea !!!

Grupa “Hameleoni”, atzīmējot 14. februāri jeb Visu mīlētāju dienu, piedāvā saviem faniem pašu, iespējams, romantiskāko dziesmu “Moonlight and sea”. Jaunā mīlas dziesma ir pirms vairākiem gadiem tapušā dueta singla “Zvaigzne un nakts” angliskā versija.

Kā portālam “Delfi” skaidroja dueta “Hameleoni” mākslinieki Ēriks Budēvics un Andris Veinbergs, duets arvien biežāk ieraksta dziesmas angļu valodā: “Pēdējā laikā mēs vairāk orientējamies uz globālo mūzikas apriti,” teic Veinbergs.

Tā kā koncertdarbība Latvijā ārkārtas situācijas dēļ gandrīz pilnībā apstājusies, “Hameleoni” šobrīd nekoncertē, taču pērnā gada augustā uzstājušies Vācijā.

Nākotnē tiek plānots arī jauns grupas “Hameleoni” albums angļu valodā ar vairākiem grupas fanu iemīļotiem skaņdarbiem. Tajā varētu tikt iekļautas angliskās versijas dziesmām “Nakts” , “Aiz varavīksnes”, “Tava sirds lai skrien”. Albuma precīzs iznākšanas laiks gan vēl nav noteikts, to lielā mērā ietekmēšot arī jau izdoto singlu sekmes ārvalstīs, skaidro muzikanti.

Savu jauno dziesmu “Moonligt and sea” grupa laiž klajā tieši Valentīndienā. “Mūsu mūzikā mīlestības tēma ir pati galvenā un svarīgākā. To zina arī mūsu fani, tāpēc vēlējāmies viņus iepriecināt ar kādu pārsteigumu tieši Mīlestības dienā!”

Pasākumi

Jelgava, brīvdabas koncertzāle Mītava

26.07.2019.

26. jūlijā plkst. 20:00
JELGAVĀ, brīvdabas estrādē “Mītava”
HAMELEONI
20 gadu jubilejas lielkoncerts
“ Pērles & Dimanti “

Ir apritējuši jau 20 gadi, kopš 1998. gadā klausītāju sirdis visā Latvijā ar vērienu iekaroja romantiskās popmūzikas duets HAMELEONI. Ar sava debijas albuma “Tu Mana Sirds” pārdošanas rekordiem Hameleoni pārliecinoši ierindojās iemīļotāko un populārāko mākslinieku augšgalā. Pa šiem 20 gadiem grupa ir daudz koncertējusi gan Latvijā, gan arī ārzemēs. Ir izdoti pieci albumi un šogad ir paredzēts jau sestais – “20 gadu jubilejas” albums. Šajā diskā būs iekļautas gan Hameleonu jaunās dziesmas, gan arī populārāko dziesmu versijas citu dziedātāju izpildījumā. Lielais jubilejas koncerts “Pērles & Dimanti” notiks 26. jūlijā Jelgavā, jaunajā brīvdabas estrādē Mītava plkst. 20:00. Koncertā piedalīsies populāri latviešu jaunās paaudzes estrādes izpildītāji un draugi, kas Hameleonu dziesmas izpildīs savās interpretācijās. Tās būs dziesmas, kuras jau daudzus gadus izpilda arī ārzemju dziedātāji spāņu, lietuviešu, igauņu, krievu un angļu valodās! Koncertā skanēs visu laiku populārākās Hameleonu dziesmas, tādas kā “Atsaucies”, “Nakts”, “Vēlreiz”, “Pērles & Dimanti”un daudzi citi superhiti pašu jubilāru izpildījumā, kā arī pirmatskaņojumi no viesmākslinieku puses vairāk nekā divu stundu garumā!
Kopā ar HAMELEONIEM uz Mītavas skatuves uzstāsies Roberto Meloni, Kaspars Markševics, Nikolajs Puzikovs, Ainars Bumbieris, Ineta Rudzīte, Kristīne Šomase, saksofonists Raivo Stašans, Laura Raila, Anna Dribas un citi. Vairāk kā divu stundu garā koncerta laikā kopā ar Ēriku Budēvicu un Andri Veinbergu muzicēs pavadošā sastāva mūziķi –
Lauris Amantovs (trombons), Gints Stepanovs (trompete), Raivo Stašans (sax & flauta), Kristaps Ezeriņš (bass), Gaitis Lazdāns (perkusijas & sitamie instrumenti), Nadežda Jermaka & Ineta Radčenko (piebalsis).

Par koncerta muzikālo noformējumu rūpēsies grupas producents, idejas un dziesmu autors – komponists Gaitis Lazdāns
Atcerēsimies skaistākos mirkļus un dziedāsim kopā
Tiekamies 26. jūlijā Jelgavā, brīvdabas estrādē Mītava plkst 20:00!

Informācija www.hameleoni.lv un biļetes visās Biļešu Paradīze kasēs

https://www.bilesuparadize.lv/events/event/74600?fbclid=IwAR2tQZDpgUKYqh3D8gXrGqS8iKFqoQc1RjQfTCBm4Qwtrnm-p42Ez2PlxTM

Rīga VEF KP HAMELEOMI 20

7.02.2019.

 

    Ir apritējuši jau 20 gadi, kopš 1998. gadā klausītāju sirdis visā Latvijā ar vērienu iekaroja romantiskās popmūzikas duets HAMELEONI. Ar sava debijas albuma “Tu Mana Sirds” pārdošanas rekordiem Hameleoni pārliecinoši ierindojās iemīļotāko un populārāko mākslinieku augšgalā. Pa šiem 20 gadiem grupa ir daudz koncertējusi gan Latvijā, gan arī ārzemēs. Ir izdoti pieci albumi un šogad ir paredzēts jau sestais – “20 gadu jubilejas” albums. Šajā diskā būs iekļautas gan Hameleonu jaunās dziesmas, gan arī populārāko dziesmu versijas citu dziedātāju izpildījumā. lielais jubilejas koncerts “Pērles & Dimanti” notiks 7. februārī VEF kultūras pilī plkst. 19:00. Koncertā piedalīsies populāri latviešu jaunās estrādes izpildītāji, draugi un viesmākslinieki no ārzemēm , kas Hameleonu dziesmas jau daudzus gadus izpilda spāņu, lietuviešu, igauņu, krievu un angļu valodās! Koncertā skanēs visu laiku populārākās Hameleonu dziesmas, tādas kā “Atsaucies”, “Nakts”, “Vēlreiz”, “Pērles & Dimanti”un daudzi citi superhiti pašu jubilāru izpildījumā, kā arī pirmatskaņojumi no viesmākslinieku puses vairāk nekā divu stundu garumā!

Kopā ar HAMELEONIEM uz VEF kultūras pils skatuves uzstāsies Kaspars Markševics, Nikolajs Puzikovs, Ainars Bumbieris, Ineta Rudzīte, Kristīne Šomase, saksofonists Raivo Stašans, Laura Raila, Nice Voice (Igaunija), Nikola (Lietuva), Dima Milenins un citi. Vairāk kā divu stundu garā koncerta laikā kopā ar Ēriku Budēvicu un Andri Veinbergu uz skatuves muzicēs pavadošā sastāva mūziķi –

Lauris Amantovs (trombons), Sandris Skeranskis (trompete), Raivo Stašans (sax & flauta), Gaitis Lazdāns (taustiņinstrumenti), Kristaps Ezeriņš (bass), Edgars Raila (elektroperkusijas), Oskars Deko (perkusijas & sitamie instrumenti), Nadežda Jermaka & Kristiāna Juste (piebalsis).

 

Par koncerta muzikālo noformējumu rūpēsies grupas producents, idejas un dziesmu autors – komponists Gaitis Lazdāns

 

                     Tiekamies 7. februārī VEF kultūras pilī plkst 19:00!

 

  Informācija www.hameleoni.lv un biļetes visās Biļešu Paradīze kasēs www.bilesuparadize.lv

Vietalvas estrāde

5. augusts 2017. gads